منو سایت

آشنایی با صندوق معروف مروارید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آشنایی با صندوق معروف مروارید

صندوق های با درآمد ثابت بهترین گزینه برای سرمایه گذاری کم ریسک و کسب بازدهی پایدار در بازار سرمایه محسوب می شوند. جدیدترین مروارید صندوق درآمد ثابت این گروه آگاه است که پس از دو صندوق موفق یاقوت و همایی به بازار سرمایه کشور معرفی خواهد شد. در این مقاله با این صندوق و ویژگی ها و مزایای سرمایه گذاری در آن بیشتر آشنا می شویم. با ما بمان.

معرفی صندوق آشنای مروارید

مروارید جدیدترین محصول گروه آگاه است. این صندوق از نوع درآمد ثابت و مبتنی بر صدور و ابطال می باشد و توسط یک شرکت با تجربه سبدگردان مدیریت می شود. بیشترین دارایی سرمایه گذاران این صندوق در اوراق با درآمد ثابت و اوراق کم ریسک مانند گواهی سپرده بانکی، اوراق مشارکت و … سرمایه گذاری می شود و حداکثر 25 درصد آن به شرکت های بورسی و … اختصاص می یابد. . یکی از مزایای صندوق های با درآمد ثابت امکان سرمایه گذاری در آنها با حداقل سرمایه است. حداقل سرمایه لازم برای خرید هر واحد از صندوق مروارید 1000 تومان و حداکثر سرمایه گذاری در این صندوق 25 میلیارد تومان است. صندوق مروارید جایگزین مناسبی برای سپرده بانکی محسوب می شود و سرمایه گذاری در آن با حداقل ریسک همراه است. سود این صندوق با افزایش قیمت واحدهای آن محاسبه و پس از فروش واحدهای صندوق به حساب سرمایه گذاران واریز می شود. در صندوق مروارید سرمایه گذاران سالانه 21 درصد سود معادل سود بانکی دریافت می کنند که یکی از مهمترین مزیت های سرمایه گذاری در آن است.

همانطور که گفتیم مروارید نوعی از صندوق های صدور و ابطال است و سرمایه گذاری در آن با انتشار واحدهای صندوق انجام می شود. فرآیند دریافت وجه پس از ثبت درخواست ابطال واحدهای این صندوق معمولا بین ۲ تا ۷ روز کاری به طول می انجامد. لازم به ذکر است که صندوق مروارید جریمه انصراف پیش از موعد ندارد و سرمایه گذاران می توانند هر زمان که بخواهند نسبت به انصراف واحدهای آن اقدام کنند.

ویژگی های Aware Pearl Fund در یک نگاه

در کل با صندوق مروارید و مزایای سرمایه گذاری در آن آشنا شدیم. در زیر به اختصار شما را با مهمترین ویژگی های این صندوق آشنا می کنیم:

  • صندوق درآمد ثابت
  • بر اساس صدور و ابطال
  • ایجاد درآمد پایدار
  • جایگزینی مناسب برای سپرده های بانکی با سود 21 درصدی سالانه
  • نیازی به پرداخت جریمه انصراف زودهنگام نیست
  • ایجاد سود با افزایش قیمت سهام صندوق
نام صندوقصندوق سرمایه گذاری Aware Pearl
نوع صندوقدرآمد ثابت
نحوه پرداخت سودافزایش قیمت سهام صندوق
مدیر صندوقشرکت سبد آگاهانه
ارزش پایه هر واحد سرمایه گذاری10000 ریال
وب سایت صندوقmorvaridagahfund.com

Pearl of Knowledge برای چه نوع سرمایه گذارانی مناسب است؟

گفتیم مروارید یکی از صندوق های با درآمد ثابت بازار سرمایه است به این معنا که عمده دارایی سرمایه گذاران آن به اوراق بهادار کم ریسک مانند گواهی سپرده بانکی اختصاص دارد. از این رو بدیهی است سرمایه گذاری در این صندوق برای کسانی که تحمل ریسک کمتری دارند و به دنبال بازدهی پایدار و قابل اعتماد در بازار سرمایه هستند، مناسب تر خواهد بود. نکته قابل توجه این است که با توجه به مدیریت حرفه ای صندوق مروارید توسط یک شرکت سبدگردان با تجربه و همچنین امنیت بالای سرمایه گذاری در این صندوق، کلیه فعالان بازار سرمایه با هر سطحی از تحمل ریسک می توانند از صندوق مروارید برای مدیریت استفاده کنند. سبد سهام ریسک کرده و از یک سبد مطمئن و مطمئن استفاده کنید، به خصوص در روزهایی که بازار صعودی نیست.

چگونه یک صندوق مروارید آگاه بخریم

برای ثبت درخواست صدور و خرید سهام صندوق مروارید می توانید با شعب کارگزاری مجرب در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید. نحوه خرید واحدهای این صندوق از طریق شعب شناخته شده به شرح زیر است:

1. واریز مبلغ سرمایه گذاری به حساب صندوق (حداقل 10000 ریال)

نام بانکنام شعبهشماره حسابشماره شبانام کاربری
سامانسدر1-849-810-4002792IR47 0560 0849 8100 4002 7920 01صندوق مروارید آگاه
پاسارگادمیدان هفت تیر1-15668859-15668859-207-8100IR180570020781015668859101صندوق مروارید آگاه

2. مراجعه حضوری به شعب کارگزاری اعظم به همراه فیش واریزی و مدارک هویتی (اصل شناسنامه و کارت ملی)

3. تکمیل فرم صدور واحدهای سرمایه گذاری

اثربخشی وجوه آگاهانه

گروه اماه از سال 1387 به ارائه خدمات مدیریت دارایی در قالب صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردانی انحصاری مشغول بوده و از آن زمان تاکنون 15 صندوق مختلف شامل صندوق های درآمد ثابت، سهام، مختلط، طلا و صندوق های خیریه تاسیس و مدیریت کرده است. صندوق مشترک آگه به ​​عنوان قدیمی ترین و سودآورترین صندوق سرمایه گذاری مشترک کشور یکی از این صندوق هاست که طی 14 سال ارزش دارایی خود را 400 برابر کرده است. همای یکی دیگر از صندوق های موفق با کارگزاران مجرب است که با سود مرکب سالانه بیش از 22 درصد از پردرآمدترین صندوق های درآمد ثابت کشور است. آقاق همچنین موفق شد عنوان بهترین مدیر صندوق را از سازمان بورس کسب کند.

آخرین کلمه

یک جعبه مروارید نوعی صندوق با درآمد ثابت مبتنی بر صدور و ابطال است که با افزایش قیمت واحدهای صندوق برای سرمایه گذاران خود سود ایجاد می کند. بیشتر دارایی های مروارد در اوراق قرضه کم ریسک و با درآمد ثابت سرمایه گذاری می شود و از این رو سرمایه گذاری در آنها ریسک چندانی ندارد. مروارید دانش گزینه بسیار مناسبی برای کار در بازار سرمایه به ویژه برای سرمایه گذارانی با تحمل ریسک پایین محسوب می شود.