منو سایت

تکمیل سقف اشتراک صندوق شتاب معاه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تکمیل سقف اشتراک صندوق شتاب معاه

امضا کردن صندوق سرمایه گذاری اهرمی شتاب وی با استقبال نادری از سوی سرمایه گذاران واقعی بورس مواجه شد. اشتراک صندوق آگاهانه اهرمی با نام «شتاب» در حالی پایان یافت که 80 درصد خریداران واحدهای آن را معامله گران واقعی بازار تشکیل می دادند.

اعلام نتایج اشتراک صندوق شتاب

همانطور که گفته شد 80 درصد از خریداران صندوق شتاب از معامله گران واقعی بازار بودند. به عبارتی 6 هزار مشتری واقعی در بازار در جریان افتتاح اولیه این صندوق و با میانگین خرید 65 میلیون تومانی، سهام صندوق شتاب را خریداری کردند. لازم به ذکر است کل خرید معامله گران حقیقی این صندوق معادل 394 میلیارد تومان است.

  • جالب است بدانید که تنها چند دقیقه پس از شروع پذیره نویسی، سقف خرید سهام صندوق شتاب پر شد و این اتفاق به رکوردی بی سابقه در بورس ایران تبدیل شد.

تاریخ ثبت نام در صندوق شتاب مقدم

صندوق شتاب آغاز اولین صندوق اهرمی متعلق به کارگزاری آغاز و سومین صندوق اهرمی فعال در بازار سهام ایران است. پذیره نویسی این صندوق در 8 ژوئن 1402 ساعت 10 صبح آغاز شد و تنها در چند دقیقه سقف خرید سهام آن پر شد. قیمت خرید سهام این صندوق در روز پذیره نویسی معادل 1000 تومان و سقف خرید در نظر گرفته شده برای آن معادل 500 میلیارد تومان بوده است.

  • لازم به ذکر است استقبال بی نظیر معامله گران حقیقی در بورس از این صندوق نشان از اعتماد آنان به کارگزاری مجرب و مدیریت حرفه ای صندوق شتاب دارد. تیم مدیریتی بنیاد شتاب تمام تلاش خود را برای جلب رضایت حداکثری مشتریان به کار بسته است. کارشناسان و کارکنان این صندوق سعی می کنند مانند سایر صندوق های کارگزاری مجرب عملکرد مثبتی داشته باشند و حداکثر سود را نصیب مشتریان خود کنند.