منو سایت

Neoview Analysis – تحلیلگران برتر سهام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Neoview Analysis - تحلیلگران برتر سهام

پیشنهاد از طریق پیامک

تحلیل و بررسی Neovio Detolide

در اواسط سال 1392، سهام این شرکت دارویی در بازار سرمایه عرضه شد. تاریخ انتشار این تحلیل 21 آوریل 1401 است.

از این تحلیل فقط با دیدن تصاویر و بدون خواندن متن استفاده نکنید.

نمودار قیمت دتولید از ابتدای سال 97 تا مرداد 99 شباهت زیادی به حرکت شتاب گرفته با موج 3 داشت که احتمالاً در موج 4 هستیم. اما با تحقیقات بیشتر که در ادامه توضیح خواهیم داد، متوجه خواهید شد که قوانین اولیه یک مدل خوب در این فرآیند ایجاد نمی شود.

عدم تشخیص این سوال بسیار مهم و به ظاهر ساده منجر به تجزیه و تحلیل اشتباه در هنگام بررسی ساختار ابرچرخه برای یک تحلیلگر تازه کار می شود. ممکن است بسیاری از مردم با عدم تشخیص صحیح حرکت نمودار، ضررهای زیادی را برای سود بردن از موج شتاب 5 متحمل شده باشند.

در تحلیل Neoview از این حرکت صعودی به سقف قیمت نمودار و در تحلیل فریم چند زمانه، متوجه عدم وجود موج 3 و همچنین اصلاح قیمت بیش از اندازه با ضریب قدرت، منهای دو ما خواهیم بود. در نتیجه، ما ساختار حرکت را تا آگوست 2019 به عنوان یک تصحیح 7 موجی یا قطری می بینیم.

در هر دو تایم فریم بالا و پایین، حرکت به دنبال الگو به خوبی کامل شده است.
شباهت و تناسب زمانی در این تحلیل به بهترین شکل ممکن ایجاد شده است. این دو مشکل شناسایی این ساختار تصحیح صعودی را تایید می کند.

نکته مهم: علیرغم در دسترس بودن 9 سال داده نمودار، به دلیل بازدهی بیش از اندازه استاندارد قبل از سال 1997، ما شروع شمارش موج را از ابتدای اسپک نمودار سال 1997 در نظر گرفتیم.

با توضیحات داده شده به صراحت می توان گفت که انتهای تصحیح صعودی و سقف قیمتی نمودار نقطه مشترکی دارند. بنابراین، ما کل این روند صعودی را موج اصلی A ساختار کلی می‌دانیم. در این حالت ابر چرخه ای که در مقابل ما قرار دارد تمام ساختارهای اصلاحی است به جز الگوی زیگزاگی که در تصویر به آن اشاره کردیم.

با توجه به زمان بر بودن موج A ابر چرخه، انتظار داریم که محدودیت های زمانی مشابه موج A را برای موج B در نظر بگیریم و با این فرض باید بگوییم که موج B ابرچرخه هنوز به پایان نرسیده است. در زیر ساختار B ابر چرخه را در نظر خواهیم گرفت.

نکته آموزشی: بررسی فریم چند وقته در تحلیل NeoView و در Cash Debta الزامی است. تجزیه و تحلیل نمودار کندل استیک Neoview بی معنی است.

نمودار ذخیره اطلاعات 6 ماهه

تجزیه و تحلیل Neovivo Detolid

تجزیه و تحلیل Neoview Detolid در داده های کش به مدت 1 ماه:

پس از بررسی و تحلیل Neoview، پیرو توضیحات فوق، حرکت اصلاحی تشکیل شده توسط موج B ابرچرخه، در آگوست 2019، یک اصلاح غیر استاندارد سه گانه (wxyxz) با یک کوتاه (x) است که اکنون در (x) است. ) در قسمت دوم این ساختار هستیم.

با توجه به جریان آبشاری و به دلیل عدم تطابق با آنالیز کلاسیک و سایر ابزارهای جانبی که بعداً به آنها اشاره خواهیم کرد، انتظار قیمت دیگری را داشته باشید x که حداکثر قیمت در عکس به وضوح مشخص است.

بنابراین پس از رسیدن به محدوده نشان داده شده، انتظار می رود روند بسیار ضعیفی به شکل (z) شکل بگیرد. که تکمیل این موج برابر با تکمیل B بزرگ ابر چرخه است.

نکته مهم: با توجه به تاریخچه حرکت نمودار در سال های اخیر، انتظار یک مثلث انقباض به شکل موج (z) محتمل ترین حالت است.

داده های کش برای 1 ماه

تجزیه و تحلیل Neovivo Detolid

تجزیه و تحلیل فنی کلاسیک Detolid:

در تحلیل تکنیکال کلاسیک محصول به سه لحظه بسیار مهم که جنبه آموزشی دارند اشاره می کنیم.

1) نمودار قیمت در بازه زمانی هفتگی زیر ابر کومو قرار دارد، با توجه به معامله دو هفته ای اخبار سهم، عبور از این ابر بسیار بعید به نظر می رسد.
2) خط روند نزولی از سقف آگوست 2019 می تواند مقاومتی پویا و ایستا برای توقف روند صعودی باشد.
3) یک کانال صعودی دو ساله بسیار قابل اعتماد که پس از وقفه در بالای کانال و همچنین شکست خط میانی باعث می شود که انتظار شکست در انتهای کانال بیشتر شود.

با در نظر گرفتن این نکات و همچنین تحلیل Neoview، با توجه به تصاویر نشان داده شده باید منتظر یک روند نزولی دیگر باشیم.

آموزش: تحلیل تکنیکال کلاسیک مناسب تاییدی بر تحلیل روند نمودار است و به عنوان یک ابزار تحلیلی از اهمیت بالایی برخوردار است.

نمودار تایم فریم هفتگی کلاسیکتجزیه و تحلیل Neovivo Detolid

تجزیه و تحلیل نمودار زمانی:

طبق تحقیقات انجام شده در تجزیه و تحلیل نماد Neoview، حداقل یک شکاف زمانی دیگر در کش داده های 6 ماهه (2 تا 3 شمع در ماه) برای تکمیل موج B از چرخه فوق العاده و همچنین برای سقف موج C از سوپر سیکل ها، زمان برابر با 2 تا سه شمع 12 ماهه مورد نیاز است.

تجزیه و تحلیل زمان در نمودار با داده های کش به مدت 6 ماهتجزیه و تحلیل Neovivo Detolid

مشاوره به سهامداران

با توجه به تحلیل Neoview Detulbed باید گفت در حال حاضر نماد تولید دارو در محدوده قیمتی مناسبی برای ورود نیست و ریسک پاداش بالایی دارد.

برای سهامدارانی که سود دارند و با قیمت های پایین خرید می کنند توصیه می شود. با نزدیک شدن قیمت به جعبه قیمت 9000-1000، از نماد محصول خارج شوید. اما سهامداران بازنده می توانند در روند نزولی نزدیک به محدوده 5500 به طور میانگین به دست آورند و در چرخه صعودی بعدی با سهام میان مدت و بلندمدت سود کنند.

نتیجه

نکات مهم زیادی وجود دارد که در هنگام بررسی نماد Detolid به آنها توجه خواهیم کرد.

اولین رکن، حقوق ترجیحی تبدیل شده به سهام با این نماد است که از خرداد 1400 به سهامداران واگذار شده است و طبق بررسی های انجام شده، بخش قابل توجهی از این حقوق ترجیحی تبدیل شده به سهام، مشمول بررسی دقیق سهامداران خرد و مقاومت قیمتی است. این پیشنهادات غیرعادی تری برای سهام ایجاد می کند.

مشکل دوم مناقصات برنده شده این شرکت در عراق است که طبق اعلام کنفرانس خبری با وجود تحویل کامل محصولات هنوز مبلغ مورد نظر دریافت نشده است که پیش بینی می شود تا پایان سال جاری محقق شود. 1401.

این مشکلات در کنار حذف ارز ترجیحی و افزایش هزینه های عملیاتی می تواند سودآوری شرکت را حداقل تا شش ماهه اول سال جاری مختل کند و ورود پول های کلان به این نماد را کند کند.

معاملات کوتاه مدت

محدوده ریسک پایین برای خریدهای کوتاه مدت: توصیه نمی شود
منطقه خطر : محدوده بیش از 70000

برای سرمایه گذاری خرید کنید

محدوده 5000 تا 6000 برای خرید با قصد سرمایه گذاری یک تا سه ساله مناسب است.