منو سایت

Neoview Dollar Analysis – تحلیلگران برتر سهام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Neoview Dollar Analysis - تحلیلگران برتر سهام

پیشنهاد از طریق پیامک

تحلیل و بررسی دلار نئوویو

مهمترین نکته در تحلیل نمودار قیمت دلار، استفاده صحیح از نمودار کندل استیک دلار است.

در این تحلیل 20 دقیقه ای معایب نمودار کندل استیک قیمت دلار است و پس از توضیح دلایل منطقی به مزایا و معایب این نمودار پرداختیم تا بتوانیم از نمودار کندل استیک بهینه ترین استفاده را ببریم.

موضوع مهم دیگر محاسبه ارزش ذاتی دلار است که باید با معادل سازی اعداد محاسبات صحیحی انجام دهیم. البته در این تحلیل با بررسی قیمت طلا در ایران و بین المللی به بررسی قیمت دلار نسبت به طلا پرداختیم.

لازم به ذکر است که تحلیل دلار نئو ویو و بررسی ارزش ذاتی آن نباید ارقام و اهداف متفاوتی ارائه دهد و در این تحلیل به سازگاری این دو سبک تحلیلی پرداختیم.

تاثیر اقتصاد کلان بر تمامی بازارهای موازی به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق نمی افتد و باید توجه داشت که این اثرات در روند نمودار حداقل تا شش ماه قابل مشاهده است.

در تحلیل دلار نئوویو سعی کردیم بین دو مشکل مهم تحلیل نمودار و اقتصاد سیاسی انطباق ایجاد کنیم به گونه ای که سناریوی تحلیلی به آنچه در شش ماه آینده در بازار شکل خواهد گرفت نزدیک ترین سناریو باشد. همچنین اهداف نرخ دلار نباید از بررسی قیمت طلا، سکه و حتی قیمت فلزات اساسی بی‌تفاوت بگذرد و همه این کالاها در کنار کالاهای اساسی باید در راستای سناریوی تحلیلی باشد.

به همین دلیل در این تحلیل به بررسی این محصولات پرداختیم.

Neoview Dollar Analysis به روند آتی نرخ مبادله دلار در بازار آزاد تا ژوئن 1402 می پردازد. تاریخ انتشار این تحلیل 19 دسامبر 1401 است.

برای مشاهده تحلیل ویدیویی NeoView Dollar اینجا را فشار دهید انجام دادن.

تحلیل امین شجاعی.